Ranking kont bankowych

ranking kont bankowychNa Polskim rynku istnieje dziś bardzo dużo ofert kont osobistych, jednakże warto jest wybrać dla siebie ofertę idealną. Dziś postaramy się przygotować coś na wzór porównywarki, albo raczej przyjacielskiej porady. Sprawdź nasz subiektywny ranking kont bankowych. Do tych najlepszych z pewnością należą:

  • Konto dbNET z Deutsche Banku;
  • Konto Godne Polecenia z BZ WBK ;
  • eKonto mBank-u
  • Konto z Lwem Direct – ING Bank Śląski.

Każde z tych 4 kont bankowych jest darmowe, nie płacimy nic za założenie jak i za prowadzenie konta. Oprocentowanie na naszym rachunku wynosi 0%. Przelewy również są darmowe. Nasz rachunek możemy prowadzić w dowolnej walucie m.in w

  • Euro,
  • Dolarach,
  • Funtach,
  • Frankach.

Rabaty i promocje – ranking kont bankowych

Każde z tych kont kusi też promocjami,rabatami oraz zwrotami. Przykładowo z Deutsche Banku dostać możesz upominki rzeczowe, a z ING otrzymać możesz aż 10% zwrot za wydatki takie jak OC , AC, NNW… Moim zdaniem warto skorzystać z oferty ING – darmowe wypłaty z bankomatów oraz oferta konta oszczędnościowego 3,0% są ofertą niepowtarzalną.

Rankingi kont internetowych

Według obecnych rankingów 2014 konta oferowane przez banki Deutsche Bank, BZ WBK, mBank oraz ING znajdują się na podium… Nic dziwnego, skoro oferta każdego z nich jest bardzo zróżnicowana. Wybór konta idealnego dla swoich potrzeb jest trudny , ponieważ każdy bank posiada w ofercie przyciągające uwagę udogodnienia.

Przelewy ekspresowe

Takimi są m.in przelewy expresowe – za tę usługę najtaniej zapłacimy w BZ WBK – tylko 3zł. Inne banki taka usługę oferują w granicach 5-10zł… Kolejnym atutem są limity kredytowe na naszym koncie.

Najlepszą ofertę ma tutaj konto Deutsche Banku – jest to aż 50 000zł. Z kolei ING oferuje nam najwięcej promocji w postaci zwrotów za opłacone z ich konta wydatki …
A więc właściwie jak widzimy – niezależnie , którą ofertę konta osobistego wybierzemy to i tak zyskamy.

Załóż konto bankowe przez internet

Pamiętaj, że konto bankowe możesz założyć przez internet. Wiele z kont bankowych możesz założyć także na naszej stronie (korzystając z wniosków, które znajdują się na portalu). Powodzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>