Proste Konto Osobiste w Meritum Bank

Na rynku Polskim jest bardzo dużo świetnych kont osobistych, a wśród nich wyróżnia się właśnie oferta Meritum Banku, dlatego to ją postanowiliśmy dziś opisać.

Konto osobiste w Meritum Bank

meritum bankIch produkt, czyli Proste Konto Osobiste cieszy się bardzo dużą popularnością dzięki temu, że łączne koszty założenia, prowadzenia oraz korzystania wynoszą okrągłe 0zł. Coraz więcej banków minimalizuje opłaty za codzienne korzystanie z konta, ale oferta Meritum Banku przebija wszystkich i całkowicie kasuje opłaty. Dzieje się to dlatego, że ludzie nie lubią przepłacać. Każdy szuka jak największej oszczędności.

Aby założyć Proste Konto Osobiste w Meritum Banku potrzebujesz tylko kwadrans (tak , tylko 15 minut). Nie musisz nigdzie wychodzić z domu , aby założyć te konto. Nie musisz też umawiać się i czekać godzinami za kurierem. Oferta Meritum Banku ma na celu to, aby klient czuł się komfortowo.

Nowoczesne usługi w Meritum Bank

Nowoczesne usługi, jakie bank posiada w ofercie dla swojego klienta to m.in karta debetowa, za której wydanie oraz obsługę nic nie płacisz – nie wiele banków oferuje dziś takie udogodnienie. Zazwyczaj za kartę tą pobierana jest opłata.

Drugą usługą, o której warto wspomnieć są wypłaty z bankomatów na terytorium całej Polski – również za 0ZŁ. W dzisiejszych czasach rzadko zdarza się, aby ta funkcja była darmowa – a jednak Meritum Bank nie pobiera za nią żadnych opłat.

Oprocentowanie

W ofercie bank Meritum posiada też niezwykle korzystną promocję, jaką jest Atrakcyjne Oprocentowanie Rachunków Oszczędnościowychjest to aż 3,0% – czyli lepiej niż na niejednej lokacie.

Kolejnym atutem, o którym po prostu trzeba wspomnieć jest Promocyjne Oprocentowanie Bilokaty Start – możesz zyskać aż 5% w skali roku na lokacie 3-miesięcznej lub 3,0% na lokacie jedno rocznej – sądzimy, że oferta jest bardzo dobra, tym bardziej , że całość załatwiamy on-line w kilka minut.

Kredyt w Meritum Bank

A na koniec – wisienka na torcie. Kredyt odnawialny w wysokości do 60 000zł. Możesz korzystać z niego jak z własnych środków – płacąc kartą lub przelewem Czyż nie warto się zastanowić oraz złożyć wniosek on-line?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>