Konto za 0 zł w Nest Banku

nest konto za darmoCzy Nest Konto w Nest Banku to jedyne prawdziwie darmowe konto bankowe? Sprawdźmy jak jest z ta “darmowością” w rzeczywistości? Czy bank gra fair wobec klientów, czy też sprytnie ukrywa haczyki w tabeli opłat i prowizji jak większość banków obecnie.

28 października 2016 roku to dzień znaczącej zmiany na rynku usług bankowych w Polsce. Tego dnia w miejsce dawnego Smart Banku i BIZ Banku pojawił się nowy gracz, Nest Bank. Połączenie obu banków ma na celu zapewnienie klientom innowacyjnych produktów finansowych. Nest bank kieruję swoją ofertę głównie do rodzin i osób ceniących obsługę w placówkach.

Oferta rachunków osobistych nie zmieniła się znacząco w stosunku do dawnych produktów Smart Banku. Bez zmian pozostała kwestia opłat za rachunki osobiste i firmowe, które wynoszą absolutne 0 zł. W takim razie gdzie zmiana na lepsze? Nest Bank zapewnia wysokie premie dla nowych klientów, a w szczególności tych, którzy posiadają duże rodziny. Przyjrzyjmy się bliżej flagowym produktom Nest Banku.

Nest Konto – za darmo w 100% ?

Nest Konto to bardzo prosty rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR), przeznaczony do codziennego użytkowania. Klienci Nest Banku nie zapłacą za otwarcie i prowadzenie rachunku. Wydanie karty debetowej do konta i jej użytkowanie również jest darmowe. Co najważniejsze nie zapłacimy też ani złotówki za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce. Cieszy też fakt, że internetowe przelewy krajowe i zagraniczne na terenie Europy również są darmowe. Nest Bank pozwala zaoszczędzić na codziennych, najbardziej popularnych operacjach, można powiedzieć, że konto Nest Banku jest w 100% za darmo.

Opłaty za konto: https://www.nestbank.pl/indywidualny/konta/nest-konto.html

Przykładowe opinie o nest banku: http://konto-w-banku.pl/nest-bank-opinie/

Lokaty Nest Banku

Przyglądając się produktom oszczędnościowym Nest Banku, warto w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na Nest Lokatę Witaj. Produkt skierowany jest do nowych klientów banku, którzy otworzyli rachunek Nest Konto. Lokata może być założona w ciągu pierwszych 30 dni od otwarcia rachunku. W tym okresie obowiązuje promocyjne oprocentowanie w wysokości 4% w skali roku dla kwoty do 10 tys. zł. Maksymalny okres trwania lokaty to 3 miesiące. Po tym okresie każdy klient ma możliwość przedłużenia lokaty na warunkach standardowych Nest Banku.

Kolejnym produktem oszczędnościowym Nest Banku jest Nest Lokata Nowe Środki. Produkt skierowanych jest do wszystkich klientów banku, czyli również tych, którzy posiadali rachunki w Smart Banku i BIZ Banku. Depozyt oprocentowany jest na 2,6% w skali roku, a okres, na jaki klienci mogą otworzyć lokatę to 3 lub 6 miesięcy. Należy mieć na uwadze, że promocja obejmuje tylko nowe środki, które stanowią różnicę pomiędzy saldem na dzień założenia lokaty, a stanem rachunku na dzień 27/10/2016. Co ważne, zerwanie lokaty nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami.

Konta Oszczędnościowe banku Nest

Nest Bank wychodzi naprzeciw klientom, dla których priorytetem jest budowanie osobistych i rodzinnych oszczędności. Flagowym produktem depozytowym jest konto Nest Oszczędności, które oprocentowane jest na 2,25% w skali roku dla kwoty do 50 tys. zł. Klienci banku nie zapłacą za otwarcie i prowadzenie konta. Darmowy jest również każdy pierwszy przelew w miesiącu rozliczeniowym, wykonany z rachunku Nest Oszczędności na inny rachunek w Nest Banku.

Kolejny produkt oszczędnościowy to Nest Bank Rodzinne Oszczędności. Rachunek został stworzony z myślą o rodzinach, które chcą efektywnie pomnażać zgromadzone środki. Co najważniejsze, rachunek zapewnia premię za regularne oszczędzanie do 7% już po drugim pełnym roku oszczędzania, a maksymalnie może wynieść nawet 30% zgromadzonych środków. Rachunek jest darmowy w prowadzeniu, a oszczędności są w pełni gwarantowane przez BFG.

Nest Bank to instytucja skierowana do osób ceniących wysoką jakość obsługi klienta w placówkach i dostęp do innowacyjnych produktów finansowych. Dodatkowe premie oferowane dla klientów decydujących się na przeniesienie rachunku do Nest Banku są jednymi z najlepszych na rynku usług bankowych. Ciekawie przedstawia się również nastawienie banku do klientów posiadających duże rodziny i decydujących się na regularne oszczędzanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>