Konto Godne Polecenia w BZ WBK

Konto Godne Polecenia w BZ WBKNa rynku mamy kilkadziesiąt banków komercyjnych, oferujących łącznie kilkaset (o ile nie więcej) kont bankowych. Cały czas konkurencja prześciga się w wymyślaniu nowych ofert i możliwości jakie dają konta bankowe.

Dziś postanowiliśmy sprawdzić ofertę jaką proponuje bank BZ WBK, a chodzi o Konto Godne Polecenia w BZ WBK. Czy jest to dobre konto, czy oferuje ciekawe warunki? Sprawdźmy.

Konto Godne Polecenia w BZ WBK przegląd oferty

Na pewno wiemy to, że konto jest “godne” polecenia, bo poleca je sam Kevin Spacey. Jednak wiadomo, że nie robi tego za darmo, a za kilka milionów, można polecić “wszystko”.

Oto bezpośredni link do oferty Konta Godnego Polecenia LINK w którym znajdziecie twarde informacje co do tego konta bankowego. Jednak my postaramy się je trochę skomentować.

Czy Konto Godne Polecenia jest darmowe?

Ogólnie mówi się, że konto jest za darmo – darmowe prowadzenie, darmowe przelewy, darmowe “wszystko”. Jednak czy faktycznie to konto jest takie darmowe? Wystarczy wejść w zakładkę “opłaty i prowizje“, aby zobaczyć, że za coś tam się jednak płaci. Jak choćby za wypłaty z bankomatów innych niż te z którymi bank ma umowę (dla przykładu w sieci Millenium zapłacimy 1 zł, a w innych bankach, standardowo 5 zł). Jednak nie jest to niespodzianką, gdyż większość banków tak właśnie postępuje.

Dodatkowo opcja przelewów ekspresowych w zależności od systemu, to koszt od 3 zł – 35 zł. Przeciętny Kowalski rzadko z tego korzysta, więc nie musimy brać tego pod uwagę.

Poza tym przyglądając się bardzo uważnie opłatom jakie mogą być z w BZ WBK, nie znajdujemy niczego drastycznego. Przelewy na konta innych banków są darmowe, jeśli uważa się z bankomatami, to konto faktycznie może być darmowe.

Podsumowujac

Konto Godne Polecenia w BZ WBK to ciekawa propozycja i konkurencyjna oferta na tle innych banków komercyjnych, dlatego warto ją przetestować i sprawdzić jak się z tego korzysta. Jeśli i Ty masz jakieś odczucia co do oferty, to podziel się z nami w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>