Konto bez kuriera, czyli jak i gdzie najszybciej założyć konto?

konta bankoweGdzie i jak najszybciej można założyć konto bankowe bez kuriera? Jeżeli szukasz najkorzystniejszego konta osobistego dla siebie bez wyczekiwania na kuriera i tracenia czasu, najlepszą opcją dla Ciebie będzie założenie konta przez Internet. Jak to zrobić? Na co zwrócić uwagę by dokonać właściwego wyboru i co musisz przygotować? O tym w dzisiejszym artykule.

Wypełnij wniosek online i ciesz się kontem osobistym

Najlepszą drogą do szybkiego założenia konta bankowego jest wybranie odpowiedniej oferty dla siebie i złożenie wniosku na stronie danego banku. Pamiętaj by czytać uważnie krok po kroku wszystkie pola aby nie pominąć ważnych kwestii. Jeżeli wczytasz się w podane instrukcje, przekonasz się jakie to dziecinnie proste.

Na co zwrócić uwagę…

Przy wyborze odpowiedniego konta internetowego sprawdź jakie koszty są z nim związane. Przy obecnej konkurencyjności wśród banków, możesz znaleźć konto zupełnie za darmo na warunkach korzystnych dla siebie. Pamiętaj by dostęp do takiego konta online był zapewniony przez 24 godziny z możliwością konsultowania się z doradcami telefonicznie.

Konto bez prowizji

Masz szansę znaleźć konto bankowe online, w którym nie będą pobierali Ci prowizji ani za dokonane transakcje, ani za prowadzenie konta, ani za użytkowanie karty płatniczej. Weź pod uwagę również wypłatę z bankomatów. mBank zapewnia w swojej ofercie konto za 0 zł z wieloma przywilejami.

Konto bez kuriera, czyli jak i gdzie najszybciej założyć konto?

Jednym z banków w którym masz możliwość założenia konta bez kuriera w bardzo krótkim czasie jest mBank. Wypełniasz wniosek przez Internet co zajmie Ci klika minut. Korzyści wynikające z prowadzenia takie konta to:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie
  • 0 zł za krajowe przelewy zewnętrzne i wewnętrzne przez Internet
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w kraju
  • 0 zł za kartę debetową przy aktywnym korzystaniu (transakcje na kwotę min. 200 zł miesięcznie).

Na naszej stronie internetowej znajdziesz więcej szczegółów i będziesz mógł porównać wybrane oferty z innymi proponowanymi przez inne banki. Zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>