Alior Sync zniknie z rynku?

alior syncTemat, który poruszany jest coraz częściej przez naszych czytelników dotyczy zniknięcia marki Alior Sync z rynku. Jak to wygląda w rzeczywistości. Jedna z konferencji prasowej nagłośniła tę sprawę przedstawiając niekorzystne wyniki Aliora za 2013 rok. W planach jest dołączenie Alior Sync do T-Mobile. Głównym powodem takiej zmiany jest pozyskanie około 2 milionów klientów w przeciągu 5 lat.

Dlaczego właśnie T-Mobile

Do podjęcia decyzji o współpracy Alior Sync z T-Mobile przyczyniły się mocne strony T-Mobile:

  • Ogromna baza klientów
  • Duża ilość punktów sprzedaży
  • Innowacyjność
  • Silna pozycja na rynku

Głównie zależy Alior’owi na pomnożeniu swoich zysków na pożyczkach gotówkowych oferowanych klientom T-Mobile’owych. Dodatkowo rzecznik prasowy banku Julian Krzyżanowski mówił:  Co więcej, współpraca z globalnym operatorem komórkowym będzie się wiązała z dodatkowymi korzyściami dla klientów m.in. wprowadzeniem najnowocześniejszych rozwiązań mobilnych oraz dostępem do produktów bankowych w wybranych placówkach sieci T-Mobile. O szczegółach projektu będziemy informować na dalszym etapie jego realizacji. Cały wywiad znajdziesz na http://www.bankier.pl/wiadomosc/Alior-Sync-znika-z-rynku-Co-to-oznacza-dla-klientow-3076377.html.

Co z obecnymi klientami Alior Sync

Prezes Alior Sync, Wojciech Sobieraj, w jednym z wywiadów zapewniał, że dla obecnych klientów Alior Sync nie zmieni się nic na gorsze. O wszelkich zmianach będą oni informowani na bieżąco. Jedyne co będzie widoczne dla oko to zmieniająca się kolorystyka. Klienci Alior Sync bardzo cenią sobie ten bank za profesjonalną obsługę i doradztwo, atrakcyjne produkty finansowe. Nawet w 2012 roku konsumenci uznali Alior Sync za najlepszy bank pod względem najwygodniejszego konta osobistego dla osób fizycznych w ramach konkursu „Złoty Bankier 2012”.

Nasza platforma internetowa gwarantuje Ci dostęp do aktualnych zmian i ofert jakie oferują banki w Polsce. Jeżeli chcesz być na bieżąco z wszystkimi informacjami dotyczącymi zmian w Alior Sync i innych banków zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.

Tagged with 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title="" rel=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>